Kampanie Google AdWords

Skip Navigation LinksStrona główna|Oferta|Kampanie Google AdWords
Google Adwords
W swojej ofercie posiadamy tworzenie w pełni rozbudowanych kampanii marketingowych Google AdWords, skierowanych zarówno na wyszukiwarkę Google, jak i na strony docelowe.

Jest to obecnie najlepsza i najskuteczniejsza forma reklamy w Internecie !

CZYM JEST GOOGLE ADWORDS?

Jest to system reklamowy Google pozwalający na wyświetlenie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania Google i stronach współpracujących w ramach programu Google AdSense. Poniżej, czerwonym kolorem zaznaczono reklamy wyświetlające się po wpisaniu pożądanej frazy w wyszukiwarce Google. Kolor niebieski to naturalne wyniki wyszukiwania. Jak widać reklamy Google AdWords są widoczne na pierwszym planie.
Google Adwords

CZYM TU SIĘ ZACHWYCAĆ?

Obecnie z wyszukiwarki Google korzysta w Polsce 97,36% internautów*, dzięki czemu staje się ona wymarzonym miejscem do prowadzenia kampanii marketingowych. Ponadto reklama trafia tylko do tych osób, które w danym momencie poszukują danych przedmiotów czy usług, co czyni ją skuteczniejszą formą reklamy niż jakakolwiek inna!

DLACZEGO MY?

Promocja Google Adwords Nubsoft Stworzenie dobrej kampanii to zdecydowanie bardziej złożony proces, niż może się wydawać. Nie wystarczy tylko utworzyć przypadkowe grupy produktów, dodać hasło reklamowe i liczyć na grad wyświetleń i kliknięć. Proces tworzenia kampanii zaczyna się od analizy struktury strony klienta, na szukaniu mocnych stron, które później zostaną wykorzystane w samej kampanii. Jeśli kod strony wymaga poprawy, informujemy o tym klienta, a na jego życzenie, wdrażamy potrzebne poprawki. Dalszy krok to tworzenie grup produktów oraz samych reklam. Jest to bardzo złożony proces, który różni się w zależności od rodzaju oferty, jaką oferuje klient. Aby klient lepiej rozumiał nasze działania, objaśniamy, jaką strategie przyjmujemy w konkretnym przypadku, oraz dopasowujemy ją do oczekiwań i wymagań klienta.

MASZ WSZYSTKO POD KONTROLĄ!

Kampania tworzona jest dla Ciebie i Twojej firmy, dlatego o strategii decydujesz Ty. My zajmiemy się tym, aby całość funkcjonowała poprawnie. Ostatni proces tworzenia kampanii to monitorowanie jej wyników, oraz reagowanie na nie. Każda kampania musi być ciągle optymalizowana, aby mogła osiągnąć swój pełny potencjał.

ILE TO KOSZTUJE?

Klient ustala nieprzekraczalny budżet jakim dysponujemy. Nie ma żadnej minimalnej kwoty, czy abonamentu którym musimy się wiązać z tą formą reklamy. Potrzebujesz więcej informacji? A może już nie możesz doczekać się pozyskiwać klientów? Skontaktuj się z nami!
stempel
*Stan na okres 14.12-20.12.2015 http://ranking.pl/pl/rankings/search-engines.html